Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Południowego OYAMA PFK

fot. Radosław Dyduch

W Częstochowie rozgrano Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Południowego Oyama PFK, w których udział wzięło 250 zawodników z 27 klubów reprezentujących Oyama i Kyokushin Karate. Wśród nich oczywiście nie mogło zabraknąć reprezentacji Neko. Nasi podopieczni w znakomitym stylu wywalczyli 3 złote medale: Laura Głowacka, Oliwia Sosin i Lena Zbróg. Daria Rojek, Hanna Głowacka i Adam Sochan tym razem poza podium. Na szczególna uwagę zasługuje występ Leny, która zdeklasowała rywalki o znacznie wyższych stopniach szkoleniowych, wygrywając wszystkie trzy walki przed czasem. Uzyskany wynik naszych zawodników to bardzo dobra prognoza przed nadciągającymi Mistrzostwami Polski, które za miesiąc odbędą się w Rzeszowie. Opiekę nad naszymi zawodnikami sprawowali jak zawsze nieocenieni rodzice. Sekundantami byli panowie Łukasz Rojek i i Michał Głowacki, a obowiązki sędziego pełnił sensei Adam Sochan (4 Dan). Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom. OSU!