Wracamy na treningi! Zobacz, która sekcja jest już otwarta

Po kolejnej przerwie związanej z pandemią, życie w klubie powoli wraca do normy. Miejmy nadzieję, że trzecia fala Covid-19, będzie już tą ostatnią i do wakacji (a także po nich) nie będzie już żadnych nieprzewidzianych przerw w zajęciach. Czego Wam i sobie życzymy!

Treningi ruszyły w poniedziałek w SP nr 34 (ul. Ćwiklińskiej) i w ZSO nr 1 (ul. Czajkowskiego). We wtorek, 20.04, ćwiczymy w SP nr 14 (ul. Wigury) i w SP nr 114 (ul. Milionowa). W środę, 21.04, zajęcia wznawia SP nr 12 (ul. Jurczyńskiego).

Najważniejszy człowiek w Oyama Karate (Hanshi Jan) napisał:
W imieniu Zarządu Krakowskiego Klubu OYAMA uprzejmie informuję, że najnowsze rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów przywraca nam możliwość prowadzenia treningów i współzawodnictwa sportowego począwszy od dnia 19.04.2021 r. Pragnę podkreślić, że KK OYAMA posiada wymagane licencje polskich związków sportowych oraz wsparcie Wydziału Sportu Urzędu Miasta Krakowa w zakresie prowadzenia działalności sportowo-szkoleniowej przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Powrót do wspólnych treningów jest także możliwy dzięki przychylności dyrekcji szkół!.
UWAGA:
Po przerwie, przy obecnej pogodzie, niektóre sale WF mogą mieć niższą temperaturę niż zwykle. Z tego powodu, prosimy aby na trening wszyscy byli zaopatrzeni dodatkowo w obuwie sportowe, koszulki/ocieplacze lub dresy.
W przypadku ewentualnego zawieszenia zajęć sportowych w danej jednostce oświatowej, nasi członkowie będą mogli kontynuować treningi w innej szkole na dotychczasowych zasadach.
Osoby przebywające na kwarantannie będą mogły swobodnie korzystać z nagranych treningów i pogadanek zamieszczonych na naszej stronie internetowej.
Będziemy Państwa na bieżąco informować na temat warunków prowadzenia treningów w naszym Klubie.
Pozdrawiam i życzę pomyślności, OSU!
wraz z kadrą Instruktorską Klubu

Jak zapewne wiecie, nasz klub, Łódzki Klub Oyama Karate NEKO, jest członkiem Polskiego Związku Karate oraz Polskiego Związku Kickboxingu, a więc również i my, podobnie jak macierzysty klub mistrza Jana, mamy prawo prowadzić działalność sportowo-szkoleniową z zachowaniem reżimu sanitarnego.