O klubie…

Sensei Piotr Przybysz podczas zajęć łódzkiego klubu Budo

Jesteśmy największym i najlepszym klubem kontaktowego karate w Łodzi. Wykorzystujemy sprawdzone i bezpieczne metody zajęć, dostosowane do możliwości psychicznych i fizycznych ćwiczących. W naszym klubie trenują dzieci, młodzież i dorośli. Dzięki systematycznym ćwiczeniom ogólnorozwojowym oraz specjalistycznym, dziewczęta i chłopcy są zdrowsi i robią szybsze postępy w nauce. Na treningach, oprócz aspektów sprawnościowych, uczą się samodyscypliny, szacunku dla starszych, a przede wszystkim wiary we własne możliwości. Nasi podopieczni systematycznie biorą udział w zawodach, potwierdzając swoje znakomite wyszkolenie. W ciągu ostatnich 15 lat ponad 1300 raz stawali na podium, wielokrotnie zdobywając Mistrzostwo Polski i Europy w kata i w kumite. Największym sukcesem turniejowym jest Wicemistrzostwo Świata Kyokushin WKB, zdobyte w 2019 przez Julię Szreiter w Santiago de Chile. Nasi główni instruktorzy swoje stopnie mistrzowskie zdobyli podczas egzaminów, które przeprowadzał Shigeru Oyama, legenda karate Kyokushin i Oyama, jeden z niewielu karateków, którzy zaliczyli pozytywnie test 100 kumite. Od lat systematycznie współpracujemy z Urzędem Miasta Łodzi oraz Urzędem Marszałkowskim, cyklicznie organizując turnieje, szkolenia, egzaminy, pokazy oraz letnie obozy sportowe.

Początki to rok 1992, kiedy to w łódzkim klubie Budo powstała sekcja Oyama Karate, której założycielem był sensei Piotr Przybysz. Łódzki Klub Oyama Karate NEKO, jako odrębna jednostka został został zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Łodzi w czerwcu 1998 roku. W gronie pierwszych instruktorów byli: Piotr Przybysz, Jarosław Sztuc i Jarosław Smolarski. Aktualnie czarnych pasów w klubie jest kilkanaście. Prowadzimy zajęcia w 9 sekcjach zlokalizowanych na Widzewie Wschodzie, w Śródmieściu, na Stokach i Dąbrowie.

Jeżeli chcesz:

• Być szybkim silnym i opanowanym
  • Doskonalić się i osiągnąć mistrzostwo w karate
  • Przyjemnie i pożytecznie spędzić wolny czas
  • Brać udział w zawodach i obozach sportowych w kraju i zagranicą
  • Poznać nowych i intersujących przyjaciół.
  • Nauczyć się władania japońską bronią (bo, tonfa, sai)

TRENUJ Z NAJLEPSZYMI !!!

Zajęcia Łódzkiego Klubu Oyama Karate NEKO (06.2013 r.)