Film promocyjny NEKO na YouTube

W sobotę, 7 września, kręciliśmy kolejny filmik promujący nas, naszych zawodników i Łódzki Klub Oyama Karate NEKO jako taki. Tym razem swoje umiejętności demonstrowało bardzo wąskie grono reprezentantów klubu: sensei Adam Sochan, Jarosław i Piotr Sztuc oraz sempai Julia Szreiter, Ada Szczepańska i Adam Sochan Jr.

Julia Szreiter, Mistrzyni Polski i Europy, zdobywczyni Pucharu Europy Oyama PFK, wicemistrzyni Hiszpanii, obecnie przygotowująca się do Mistrzostw Świata Karate W.K.B. w Chile

Korzystając z pięknej pogody, tym razem kręciliśmy w plenerze – w równie pięknym, jak pogoda tego dnia, Parku im. Generała Mariusza Zaruskiego na Stokach, na najwyższym stopniu strefy krawędziowej Wzniesień Łódzkich, na terenie tzw. Górki Stokowskiej. Swoją drogą, miejsce równie godne polecenia, jak nasz klub. Chyba wyszło nieźle, piszcie w komentarzach…