Witamy nowy rok, podsumowujemy stary!

Drodzy Klubowicze i Sympatycy NEKO. W imieniu zarządu, instruktorów i asystentów serdecznie dziękujemy Wam za miniony, trudny rok. Zaufanie, jakim nas obdarzacie i Wasza wiara w to, co wspólnie robimy, dodaje nam skrzydeł i mobilizuje do wytężonej pracy.

Pandemia niespodziewanie się skończyła wczesną wiosną, choć nie oznaczało to definitywnego zakończenia pewnych utrudnień i obostrzeń. Niemniej jednak treningi i turnieje wreszcie ruszyły z kopyta. Startowaliśmy w większej liczbie turniejów kata i kumite niż w roku poprzednim. Łącznie, rywalizując w aż trzynastu imprezach rangi Mistrzostw Europy, Mistrzostwa Polski, Pucharów Polski oraz regionalnych, i stawaliśmy na podium aż 105 razy (złoto – 39, srebro – 40, brąz –26). Zorganizowaliśmy naszą cykliczną już XIV Spartakiadę Oyama Karate, a w wakacje, jak co roku, wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Łasku, pojechaliśmy na kolonie sportowe do Jastrzębiej Góry, które jak zawsze były rewelacyjne. Przeprowadziliśmy egzaminy na stopnie szkoleniowe, a nasi instruktorzy i czołowi zawodnicy szkolili się, podnosząc swojej umiejętności oraz kwalifikacje i stopnie mistrzowskie na seminariach w karate i kickboxingu.
W tym roku przypadła również bardzo wyjątkowa rocznica, mianowicie 30-lecie naszego klubu, co oczywiście uświetniliśmy odpowiednim rautem.
Z dumą możemy powiedzieć, że w kontaktowym karate jesteśmy najlepsi w naszym pięknym mieście. Nikt nie ma lepszych wyników i więcej sekcji niż my 😀
Pracowaliśmy pełną parą. Z Wami i dla Was.
Dziękujemy, że jesteście z nami.
I wiemy, że z Wami będzie jeszcze lepiej. 😀
Szczęśliwego Nowego Roku!
OSU!