XII Spartakiada Oyama Karate Dzieci i Młodzieży na ChKS: Wręczenie trofeów

Mimo utrudnień związanych z obostrzeniami sanitarnymi, jak co roku zorganizowaliśmy turniej dla dzieci i młodzieży. Najlepsi otrzymali imponujące puchary, medale oraz nagrody rzeczowe (komiksy i worki z logo klubu).

Nasi zawodnicy, jak zawsze, rywalizowali w dwóch konkurencjach: sprawnościowej, w której należało wykazać się siłą mięśni klatki piersiowej oraz mięśni brzucha i technicznej (prezentacja kata). Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwał doświadczony zespół sędziowski.

Tym razem, z uwagi na okoliczności oraz porę roku, w której zorganizowaliśmy zawody, wprowadziliśmy pewne zmiany. Zamiast odpoczynku samuraja, uczestnicy wykonywali brzuszki na czas (w ciągu 60 sekund). Najlepszy wynik uzyskał Michał Rabenda wykonując ich 61. Natomiast rekordzistką w pompkach została Adrianna Szczepańska, która wykonała ich aż 110.

Turniej został podzielony na dwie części – w soborę, 24.10, rozegrano konkurencje, a tydzień później – wręczyliśmy trofea zwycięzcom.

Tegoroczną, dodatkową atrakcją, była rywalizacja w gronie seniorów, którzy z zapałem nie mniejszym, niż młodsi, robili pompki i brzuchy.

Spartakiada została zorganizowana dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta Łódzi w ramach zadania Prezydenta Miasta Łodzi za co serdecznie dziękujemy.
Wielkie podziękowania należą się naszym pozostałym sponsorom ze szczególnym podkreśleniem Panów: Tomasza Gnieździńskiego i Piotra Michalaka, właścicieli firmy GM-F, Pana Markosa Jeropulosa, właściciela firmy IDEA SOLUTIONS oraz Wydawnictwa SCREAM COMICS.

Nasi sponsorzy:
URZĄD MIASTA ŁODZI
GM-F
IDEA SOLUTIONS
SCREAM COMICS
CHROM COSMETICS
XFEM
SUKIENKOWNIA LEONTYNA
AE ACTIV ENERGY
BOMBING TATTOO
CLASSIC GYM
FAJNY SKLEP RETKINIA
FOTOWIDZEW.PL