Ogólnopolskie Seminarium OYAMA PFK: Nowe formy walki Kumite no Kata

W połowie października (13-14.10.2018 r.) w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się Ogólnopolskie Seminarium OYAMA PFK poświęcone doskonaleniu nowych form walki: KUMITE NO KATA 1-3. W szkoleniu, adresowanym do kierowników wyszkolenia technicznego, instruktorów, sędziów oraz uczniów od 7 kyu, udział weźmie Shihan Igor Gubaydulin, 5 Dan (Rosja, na zdjęciu poniżej).

To już kolejne ogólnopolskie seminarium dedykowane nowo wprowadzonym, bojowym kata, które obowiązują na egzaminach od tego sezonu szkoleniowego. Pierwsze odbyło się 8 kwietnia 2018 r., w Sali Sportowej w Bydgoszczy i wzięło w nim udział przeszło 90 osób z 13 klubów Oyama Karate (Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Konin, Białystok, Gdańsk, Turek, Legionowo, Słupsk, Darłowo, Stargard i Oslo). Zajęcia prowadził Shihan Andrzej Pierzchała, 7 Dan (Kraków). Szef Wyszkolenia Technicznego OYAMA PFK, obok nauki planów form, skupił się na podstawowych kombinacjach walki w ruchu.

Uwaga! Seminarium jest OBLIGATORYJNE dla wszystkich osób chcących zdawać na wyższe stopnie kyu oraz stopnie mistrzowskie Dan (czarne pasy).