XII Spartakiada Oyama Karate Dzieci i Młodzieży na ChKS: Wręczenie trofeów

Mimo utrudnień związanych z obostrzeniami sanitarnymi, jak co roku zorganizowaliśmy turniej dla dzieci i młodzieży. Najlepsi otrzymali imponujące puchary, medale oraz nagrody rzeczowe (komiksy i worki z logo klubu).

Nasi zawodnicy, jak zawsze, rywalizowali w dwóch konkurencjach: sprawnościowej, w której należało wykazać się siłą mięśni klatki piersiowej oraz mięśni brzucha i technicznej (prezentacja kata). Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwał doświadczony zespół sędziowski.

Tym razem, z uwagi na okoliczności oraz porę roku, w której zorganizowaliśmy zawody, wprowadziliśmy pewne zmiany. Zamiast odpoczynku samuraja, uczestnicy wykonywali brzuszki na czas (w ciągu 60 sekund). Najlepszy wynik uzyskał Michał Rabenda wykonując ich 61. Natomiast rekordzistką w pompkach została Adrianna Szczepańska, która wykonała ich aż 110.

Turniej został podzielony na dwie części – w soborę, 24.10, rozegrano konkurencje, a tydzień później – wręczyliśmy trofea zwycięzcom.

Tegoroczną, dodatkową atrakcją, była rywalizacja w gronie seniorów, którzy z zapałem nie mniejszym, niż młodsi, robili pompki i brzuchy.

Spartakiada została zorganizowana dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta Łódzi w ramach zadania Prezydenta Miasta Łodzi za co serdecznie dziękujemy.
Wielkie podziękowania należą się naszym pozostałym sponsorom ze szczególnym podkreśleniem Panów: Tomasza Gnieździńskiego i Piotra Michalaka, właścicieli firmy GM-F, Pana Markosa Jeropulosa, właściciela firmy IDEA SOLUTIONS oraz Wydawnictwa SCREAM COMICS.

Nasi sponsorzy:
URZĄD MIASTA ŁODZI
GM-F
IDEA SOLUTIONS
SCREAM COMICS
CHROM COSMETICS
XFEM
SUKIENKOWNIA LEONTYNA
AE ACTIV ENERGY
BOMBING TATTOO
CLASSIC GYM
FAJNY SKLEP RETKINIA
FOTOWIDZEW.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *