Ogólnopolskie Seminarium OYAMA PFK: Nowe formy walki Kumite no Kata

W połowie października (13-14.10.2018 r.) w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się Ogólnopolskie Seminarium OYAMA PFK poświęcone doskonaleniu nowych form walki: KUMITE NO KATA 1-3. W szkoleniu, adresowanym do kierowników wyszkolenia technicznego, instruktorów, sędziów oraz uczniów od 7 kyu, udział weźmie Shihan Igor Gubaydulin, 5 Dan (Rosja, na zdjęciu poniżej).

To już kolejne ogólnopolskie seminarium dedykowane nowo wprowadzonym, bojowym kata, które obowiązują na egzaminach od tego sezonu szkoleniowego. Pierwsze odbyło się 8 kwietnia 2018 r., w Sali Sportowej w Bydgoszczy i wzięło w nim udział przeszło 90 osób z 13 klubów Oyama Karate (Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Konin, Białystok, Gdańsk, Turek, Legionowo, Słupsk, Darłowo, Stargard i Oslo). Zajęcia prowadził Shihan Andrzej Pierzchała, 7 Dan (Kraków). Szef Wyszkolenia Technicznego OYAMA PFK, obok nauki planów form, skupił się na podstawowych kombinacjach walki w ruchu.

Uwaga! Seminarium jest OBLIGATORYJNE dla wszystkich osób chcących zdawać na wyższe stopnie kyu oraz stopnie mistrzowskie Dan (czarne pasy).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *