Nowe czarne pasy w klubie

W sobotę 14 grudnia w Cottbus (Niemcy) odbył się Egzamin Mistrzowski przeprowadzony przez Hanshi Jana Dyducha 9 Dan, który zakończył się wspaniałym sukcesem naszych ludzi. Po latach ciężkich i sumiennych treningów i niezwykle wytężonym okresie końcowych przygotowań, z dumą informujemy, że nasz klub wzbogacił się o nowych Mistrzów:

Warto podkreślić, że nominacja i egzamin naszego Sensei Adama na stopień Shihan (5 Dan) to ukoronowanie nie tylko jego pracy i zaangażowania, ale… również pracy całego naszego klubu. To wspólne działania i wasze sukcesy szkoleniowo-turniejowe, pozwoliły na osiągnięcie tak wysokiego poziomu.


Ciekawostką jest fakt, że w przypadku Marcina Szreitera, podczas egzaminu historia zatoczyła koło, ponieważ,… ok 5 lat temu w Cottbus, na czarny pas zdała jego córka Julia (teraz już posiadaczka stopnia 2 dan).


Podczas egzaminu Sensei Mariusz Taha, Sensei Łukasz Rojek i Sempai Oliwia Sosin „konkretnie” przyłożyli rękę i nogę do walk egzaminacyjnych innych zdających.


Na zakończenie odbyła się uroczysta Sayonara w japońskiej restauracji Kisu z udziałem uczestników egzaminu oraz gości, którzy świętowali XX-lecie OYAMA Międzynarodowej Federacji Karate.

Serdecznie wszystkim gratulujemy.