Kiedy wrócimy na treningi?

W związku z kolejnym przełożeniem terminu powrotu do szkół (a tym samym i na nasze zajęcia), spowodowanym stanem epidemicznym, ale także w związku z wprowadzaniem kolejnymi etapów znoszenia obostrzeń w kraju, Łódzki Klub Oyama Karate NEKO informuje, że:

1. obecnie (od 4 maja) dozwolone jest prowadzenie zajęć sportowych w grupach 6-osobowych plus instruktor. Po złagodzeniu tych przepisów, a więc dopuszczeniu możliwości organizacji treningów w grupach liczniejszych, będziemy na bieżąco informować o datach wznowienia zajęć. Planujemy rozpocząć treningi po umożliwieniu tego przez Rząd RP (III lub IV etap ,,odmrażania”) w przestrzeni otwartej (Orliki), sali gimnastycznej w szkole lub klubach zlokalizowanych poza szkołami, w których normalnie mamy zajęcia. Wznowienie zajęć dotyczy również przerwy wakacyjnej, o ile do wakacji zniesione zostaną obowiązujące aktualnie zakazy – chcielibyśmy umożliwić w ten sposób naszym zawodnikom podejście do egzaminu na kolejne stopnie, który – z powodu pandemii – nie będzie się mógł odbyć w sesji czerwcowej,

2. Jeśli chodzi o letni obóz w Jastrzębiej Górze, czekamy na rozwój wydarzeń i wciąż mamy nadzieję, że nie będzie potrzeby jego odwoływania – wyjazd zaplanowany jest dopiero na 9 sierpnia. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu (Adam Sochan – tel. 501 193 135). W przypadku, gdyby obóz jednak się nie odbył, zaliczki oczywiście zostaną zwrócone.

Życzymy wszystkim zdrowia. OSU!

Niewykluczone, że pierwsze treningi po złagodzeniu obostrzeń związanych z pandemią, odbędą się na Orlikach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *